Maschinenfabrik Berthold Hermle AGMaschinenfabrik Berthold Hermle AG

Švábsko!
Od vynalézavosti k účinnosti.

Zeptáte-li se lidí, kteří strojově vyrábějí vysoce přesné součásti, aby vám řekli o jednom význačném místě, často padne název jedné malé obce v jihozápadním Německu: Gosheim.

Místo, které je výjimečné v mnoha ohledech.

Gosheim je ale výjimečný především proto, že zde něco zcela výjimečného vzniká: Obráběcí centra Hermle. Mnozí říkají, že to jsou nejlepší stroje na světě.

 

Je toho tolik k objevování. Podívejte se na propagační video Hermle, abyste si utvořili obrázek o naší společnosti. Nechte se fascinovat vizuálními vjemy z Gosheimu. Poznejte, jak vznikají obráběcí centra Hermle, prohlédněte si stanici za stanicí. Vítejte u Hermle!

icon previous
icon next

Gosheim

V Gosheimu, v nejvyšším bodě Švábské Alby, se setkává ohromující příroda s impozantní ekonomickou sílou. Silné kořeny tu má strojírenství, obráběcí průmysl, lékařská technika, ale i řemeslná výroba. Přímo ve středu leží Gosheim – jedno z "hlavních měst" světového kovoobráběcího průmyslu.

Vysoce funkční infrastruktura a kraj inspirující další vzdělávání vytvářejí ideální podmínky pro růst know-how, vyšší rychlost a udržitelný a trvalý růst.

icon previous
icon next

Odborná příprava

Praktikanti tvoří více než 10% všech našich zaměstnanců, což svědčí o tom, jak vážně bereme naši budoucnost. Individuální odborná příprava v nejrůznějších oborech je proto samozřejmostí.  Totéž platí o intenzivní spolupráci s odbornými středními školami, univerzitami i profesními akademiemi.

Další informace k odborné přípravězískáte zde.

icon previous
icon next

Montáž konstrukčních celků

Zde naleznete efektivitu ve všech variantách: Montáž měniče nástrojů, montáž stolů, výroba vřeten, výroba konstrukčních celků, montáž kapalinové skříně a saní vřetena, přídavné zásobníky a manipulační systémy HS flex / HS flex heavy.

icon previous
icon next

Podniková restaurace

Podniková restaurace "Verweilzeit" dokončená v roce 2014 má kapacitu asi pro 80 lidí. To znamená, že může být uspokojen stále rostoucí počet návštěvníků i co se týče stravování.

icon previous
icon next

Výroba plechu (provozovna Zimmern o.R.)

Provozovna v Zimmern o.R. je jednou z nejmodernějších výroben plechu v Německu – je zde několik laserových vysekávacích lisů Trumpf, propojených s automatickým skladem plechů. Ohraňovací lisy Trumpf s ohýbacími pomůckami a ergonomické svařovací stanice s dokonalým odsáváním.

icon previous
icon next

Pružný výrobní systém

Náš "pružný výrobní systém" obsahuje pět horizontálních obráběcích center, které jsou spojeny pomocí paletového dopravního systému. Řízení má na starosti řídicí počítač. Systém pracuje podle potřeby až sedm dnů v týdnu ve trojsměnném provozu.

icon previous
icon next

Výroba velkých součástí

Velké součásti potřebují velké rozměry. Klimatizovaná výrobní hala nám umožňuje plně automatické obrábění velkých dílů s nejvyšší přesností.

icon previous
icon next

Logistické centrum

Náš rozsáhlý sklad dílů i náhradních dílů zajišťuje rychlé a spolehlivé zásobování náhradními díly. V říjnu 2011 bylo dokončeno nové logistické centrum, aby splnilo stále rostoucí požadavky na výrobu, montáž a organizaci. Na ploše téměř 9000 m² vznikla účelová, vícepodlažní budova s nejmodernějšími expedičními a skladovacími systémy.

icon previous
icon next

Montáž

Naše stroje se týmově montují ve třech úrovních. Montáž v taktu, linková výroba a intenzivní skupinová práce vytvářejí optimální předpoklady pro efektivní procesy.

icon previous
icon next

Automatizace

Montáž a výroba automatizačních zařízení, robotických systémů, projektů na klíč firmou HLS Hermle Systemtechnik GmbH.

icon previous
icon next

Servisní centrum

Potřebujete technickou podporu nebo máte speciální dotazy? Naše servisní centrum je přímo napojeno na naše sídlo v Gosheimu. Pracují zde odborníci pro všechna potřebná odvětví.

Další informace o službách našeho servisního oddělení získáte zde.

icon previous
icon next

Technologické a školicí středisko

Na ploše o rozloze více než 1500 m2 jsou naše modely strojů stále k dispozici pro prezentace a ukázky frézování. Zde naleznete více informací o naší aplikační technologii a školu pro uživatele.

icon previous
icon next

Správa

Kromě komfortní recepce, nejmodernějších školicích a konferenčních místností a nového společenského sálu se zde nachází také řada nejrůznějších oddělení: od aplikační technologie, ekonomického oddělení, výzkumu a vývoje přes marketing a osobní oddělení, až po odbyt a představenstvo.

Výroba přípravků

V rámci výroby přípravků se zde vyrábí nulté série, provádějí se dlouhodobé zkoušky a testují se prototypy. Navíc zde vznikají přípravky pro výrobu a "pružný výrobní systém".

arrow up