Maschinenfabrik Berthold Hermle AGMaschinenfabrik Berthold Hermle AG
playbutton
playbutton
playbutton

5-OSÝ VÝKONOVÝ TEST

Obráběcí centra, která vám umožní nepřekonatelnou pružnost.

Zvláště u složitých součástí s komplikovanou geometrií přináší 5-osé zpracování podstatné výhody co do úspory času i dosažení vynikající přesnosti. U mnoha našich obráběcích center jsou tyto osy součástí základního provedení: tři osy se nacházejí v nástroji, dvě v naklápěcím otočném stole. Ve spektru: to nejnáročnější frézování i frézování a soustružení současně. To umožňuje kombinace integrované naklápěcí osy s otočnou osou a vysoce výkonné motory s velkým točivým momentem. Díky těmto inovacím nemůže proti obráběcím centrům Hermle ve věci pohyblivosti nikdo nic namítat!

7 argumentů

pro Hermle

5-osý Výkonový Test

Již více než před 20 lety jsme z 5-osého obrábění při frézování udělali salónní záležitost – a od té doby jsme si vybudovali celou řadu kompetencí a zkušeností. Bylo vyzkoušeno nesčetně případů použití, detaily vypilovány k dokonalosti, stroje stále lépe optimalizovány. Nároky na naše vedení v oblasti technologií uplatňujeme nadčasově!

OLD SCHOOL 

Předem určeno je zpracování s pěti osami s upínáním především v kombinaci s technologií MT. Operace frézování a soustružení lze provádět souběžně, dokonce i s nakloněným pracovním stolem. Integrovaný systém vyvažování zohlední vznikající momenty setrvačnosti, kontrolní systémy, že všechny procesy fungují spolehlivě. Technologie Hermle MT šetří časově náročné přezbrojování – nebo dokonce přemisťování součástí do jiných strojů. Podrobnosti k technologii MT.

MULTITALENT 

Malý glosář skatera

Deck: Deska skateboardu
Grinden: Klouzání přes hrany s jednou nebo dvěma osami
Ollie: Zvedání změnou polohy těžiště a přešlapování
Ramp: Souhrnný pojem pro všechna skateboardová zařízení jako například poloviční trubky
360 (three sixty): Kompletní otáčka ve vzduchu během triku

Odborně vám poradíme také ohledně periferních témat, jako je výběr správného upínacího prostředku, nástrojů a materiálů. Společně zpracujeme přesnou strategii frézování s ohledem na možnosti programování CAD a automatizaci. Pod pojmem průvodce projektem rozumíme celkový proces od prvního rozhovoru přes zralost systému k sériové výrobě až po hotový díl.

BUDDY 

Jens Müller

HPV HERMLE VERTRIEBS GMBH

"5osý benchmark můžeme nastavit, protože se touto technologií zaobíráme již velmi dlouho. Totéž ale platí, protože průběžně pracujeme na dalším vývoji našich strojů. Zajímáte se o potenciální možnosti v této oblasti? Rádi vám poskytneme přehled o tom, jakou problematikou se momentálně zabýváme."

Maschinenfabrik Berthold Hermle AG
Industriestraße 8-12
78559 Gosheim
Deutschland
Phone: +49 (0) 7426/95-0
Fax: +49 (0) 7426/95-1309
E-mail: info@hermle.de
Website: www.hermle.de

arrow up