Maschinenfabrik Berthold Hermle AGMaschinenfabrik Berthold Hermle AG
playbutton
playbutton
playbutton

PRECIZNOST

Obráběcí centra, která jsou pro vaše využití hotovou trefou.

Přesnost obráběcího centra má rozhodující význam pro rozměrovou stabilitu vyráběných frézovaných dílů. V jakémkoli prostředí, v každém výrobním prostředí! Rozdíly dosahující pouhých několika málo μ představují podstatný rozdíl při řádném fungování nejen u komponent souvisejících s bezpečností, ale u celého konečného produktu. Naše obráběcí centra přesvědčí vynikající mechanickou přesností – spolu s vlastní přesností Hermle ve všech třech nebo pěti osách.

7 argumentů

pro Hermle

Preciznost

Než se u našich zákazníků stanou skutečnými nositeli špičkového výkonu, musí se naše vysoce přesná obráběcí centra podrobit řadě velmi intenzivních testů. Testy kruhovitosti, rozsáhlá měření laserem až po simulace celkového chování stroje zaručují přidanou hodnotu k přesnosti, díky které si značka získala dobrý zvuk ve světě obrábění.

VYSPĚLOST 

Dokonalá pružnost díky zpracování při upnutí až v pěti osách – s produkty Hermle bezpečná věc. Díky optickým měřicím systémům se stejnoměrně a dokonale sleduje pojíždění lineárních os a úhlově přesné polohování kruhových os. To se u strojů Hermle děje přímo na osách – a tím bez ztrát na rozhraních! Balíčky přesnosti našich obráběcích center znovu zvyšují již i tak vysokou základní přesnost a před žádným konkurentem se nemusí stydět.

PRÁCE NA MÍRU 

VĚDĚLI JSTE, ŽE S OBRÁBĚCÍMI CENTRY HERMLE C 42 SE FRÉZUJÍ GOLFOVÉ HOLE?

Model C 42 – přesná práce pro přesnou hru!

Ke zvýšení přesnosti strojů jsme vyvinuli speciální softwarové nástroje. Jimi lze dokonale přesně realizovat jednotlivé strategie frézování – přesně střižené na míru obráběcího centra, celkového výrobního prostředí a zpracovávaných součástek.  

VYBAVENÍ 1A 

Pojem zpracovávání kovů chápeme jako velký celek. Koupí stroje Hermle získávají zákazníci na celém světě záruku produktivní investice s optimalizovanými rozhraními. Za to ručí také naši odborníci z oblastí řídicí a regulační techniky. Ti napojují hardware a software na stroj, vylepšují procesy, uvádějí obráběcí centra do provozu a podporují vás při výrobě vysoce kvalitních obrobků. 

 

UŽITEČNÉ CADDIES 

Na celém světě existuje více než 60 milionů hráčů golfu a přibližně 35000 golfových hřišť. Přání vnášet na hřiště dokonalou přesnost se tedy projevuje nejen při frézování a soustružení.

Naše obráběcí centra obsahují řadu detailů, které prospívají přesnosti i z konstrukčního hlediska. Modifikovaná konstrukce loží stroje s oboustranně uloženými naklápěcími otočnými stoly a tandemovými pohyby v ose A k minimalizaci torzí stolu – to jsou jen dva příklady. K modelům.

DRIVE 

Andreas Härtter

HPV HERMLE VERTRIEBS GMBH

"Naše obráběcí centra lze s dobrým svědomím nazvat mistrovskými díly přesnosti. Proč to tak je, vám rád vysvětlím osobně. Existuje řada fundovaných dat, faktů a argumentů, které dokládají, že stroj Hermle je vždy dobrou volbou."

Maschinenfabrik Berthold Hermle AG
Industriestraße 8-12
78559 Gosheim
Deutschland
Phone: +49 (0) 7426/95-0
Fax: +49 (0) 7426/95-1309
E-mail: info@hermle.de
Website: www.hermle.de

arrow up